CorfuSports.com

Banner OnlineMedia

A+ A A-

Κρίκετ: Τι έγινε στους ομίλους της Αθήνας...

Ολοκληρώθηκαν οι αγώνες των Ομίλων Αθηνών στα Πανελλήνια Πρωταθλήματα Κλειστού Χώρου στις κατηγορίες Γυναικών – Νέων – Ανδρών, Εφήβων και Νέων – Γυναικών

 

Συγκεκριμένα βάσει του αγωνιστικού προγράμματος διεξήχθησαν οι παρακάτω αγώνες:

Β΄ ΟΜΙΛΟΣ ΑΘΗΝΑΣ ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΟΑΚΑ

ΤΡΙΤΗ 21 ΙΟΥΛΙΟΥ 2020

15.00 Α.Κ.Ν. ΦΑΛΗΡΟΥ-Α.Π.Σ. ΔΙΑΣ 1Β 79-82 1 3
16.00 Α.Κ.Ν.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΖΟΒΑΡΑΣ 2Β 71-73 1 3
17.00 Α.Π.Σ. ΔΙΑΣ-Α.Κ.Ν. ΦΑΛΗΡΟΥ 3Β 90-89 3 1
18.00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΖΟΒΑΡΑΣ -Α.Κ.Ν. ΦΑΛΗΡΟΥ 4Β 48-45 3 1
19.00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΖΟΒΑΡΑΣ -Α.Π.Σ. ΔΙΑΣ 5Β 93-90 3 1
20.00 Α.Π.Σ. ΔΙΑΣ- ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΖΟΒΑΡΑΣ 6Β 78-115 1 3


Β΄ ΟΜΙΛΟΣ ΑΘΗΝΑΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΟΑΚΑ ΚΛΕΙΣΤΟΥ ΧΩΡΟΥ

ΤΕΤΑΡΤΗ 22 ΙΟΥΛΙΟΥ 2020
15.00 Α.Κ.Ν ΦΑΛΗΡΟ- Α.Π.Σ. ΔΙΑΣ 1Β 58-59 1 3

16.00 Α.Κ.Ν. ΦΑΛΗΡΟ- ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΖΟΒΑΡΑΣ 2Β 85-87 1 3

17.00 Α.Π.Σ ΔΙΑΣ- Α.Κ. ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 3Β 55-53 3 1

18.00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΖΟΒΑΡΑΣ - Α.Κ. ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 4Β 103-45 3 1

19.00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΖΟΒΑΡΑΣ –Α.Π.Σ. ΔΙΑΣ 5Β 68-69 1 3

20.00 Α.Π.Σ. ΔΙΑΣ- ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΖΟΒΑΡΑΣ 6Β 108-38 3 1


Β΄ ΟΜΙΛΟΣ ΑΘΗΝΑΣ ΝΕΩΝ – ΑΝΔΡΩΝ ΚΛΕΙΣΤΟΥ ΧΩΡΟΥ 2020 ΟΑΚΑ

ΠΕΜΠΤΗ 23 ΙΟΥΛΙΟΥ 2020
16.00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΖΟΒΑΡΑΣ -Α.Π.Σ. ΔΙΑΣ 1Β 51-49 3 1
18.00 Α.Π.Σ ΔΙΑΣ-ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΖΟΒΑΡΑΣ 2Β 35-36 1 3

Β΄ΟΜΙΛΟΣ ΑΘΗΝΑΣ ΕΦΗΒΩΝ ΚΛΕΙΣΤΟΥ ΧΩΡΟΥ ΟΑΚΑ

ΠΕΜΠΤΗ 23 ΙΟΥΛΙΟΥ 2020
15.00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΖΟΒΑΡΑΣ -Α.Π.Σ. ΔΙΑΣ 1Β 77-78 1 3

17.00 Α.Π.Σ. ΔΙΑΣ- ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΖΟΒΑΡΑΣ 2Β 34-32 3 1

Από τα παραπάνω αποτελέσματα προκύπτει η πρόκριση του Πρωταθλητή Χρήστος Τζοβαρας στις κατηγορίες Νέων – Ανδρών και Νέων Γυναικών και του Α.Π.Σ ΔΙΑΣ στους Έφηβους και Γυναικών.
Επόμενοι αγώνες ΕΑΚΚ

ΤΕΤΑΡΤΗ 29 ΙΟΥΛΙΟΥ 2020
09.00 Α.Ο.Π.Κ ΤΟ ΔΕΚΑΘΛΟΝ -Α.Π.Σ. ΛΕΟΝΤΕΣ
ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

Α΄ ΟΜΙΛΟΣ

10.30 Α.Ο.Π.Κ ΤΟ ΔΕΚΑΘΛΟΝ -Γ.Ε.Κ.

ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Α΄ΟΜΙΛΟΣ


12.00 Α.Π.Σ. ΛΕΟΝΤΕΣ-Γ.Ε.Κ.

ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Α΄ΟΜΙΛΟΣ

13.30 Α.Ο.Δ.Π. ΔΕΚΑΘΛΟ-Α.Σ. ΑΤΛΑΣ
ΕΦΗΒΩΝ
Α΄ΟΜΙΛΟΣ 2Α

15:00 Α.Ο.Π.Κ ΤΟ ΔΕΚΑΘΛΟΝ -Α.Σ. ΑΤΛΑΣ

ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ
Α΄ΟΜΙΛΟΣ

ΠΕΜΠΤΗ 30 ΙΟΥΛΙΟΥ 2020
09.00 Α.Π.Σ ΛΕΟΝΤΕΣ-Α.Σ. ΑΤΛΑΣ
ΕΦΗΒΩΝ
Α΄ ΟΜΙΛΟΣ 3Α

ΠΕΜΠΤΗ 30 ΙΟΥΛΙΟΥ 2020
10.30 Α.Ο.Π.Κ ΤΟ ΔΕΚΑΘΛΟΝ -Γ.Ε.Θ.
ΕΦΗΒΩΝ
Α΄ ΟΜΙΛΟΣ 4Α

12.00 Α.Π.Σ. ΛΕΟΝΤΕΣ-Γ.Ε.Θ.
ΕΦΗΒΩΝ
Α΄ ΟΜΙΛΟΣ 5Α

13.30 Γ.Ε.Θ.- Α.Σ. ΑΤΛΑΣ
ΕΦΗΒΩΝ
Α΄ ΟΜΙΛΟΣ 6Α

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 31 ΙΟΥΛΙΟΥ 2020
09:00 Α.Ο.Π.Κ ΤΟ ΔΕΚΑΘΛΟΝ -Α.Π.Σ ΟΙ ΛΕΟΝΤΕΣ
ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ
Α΄ΟΜΙΛΟΣ

10:30 Α.Π.Σ ΟΙ ΛΕΟΝΤΕΣ- Γ.Ε.Θ.
ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ
Α΄ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Γ.Ε.Θ.-Α.Σ. ΑΤΛΑΣ
ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ
Α΄ΟΜΙΛΟΣ

13.30 Α.Π.Σ ΟΙ ΛΕΟΝΤΕΣ- Α.Σ. ΑΤΛΑΣ
ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ
Α΄ ΟΜΙΛΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 1 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2020
09.00 Α.Ο.Π.Κ ΤΟ ΔΕΚΑΘΛΟΝ -Α.Π.Σ. ΛΕΟΝΤΕΣ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Α΄ ΟΜΙΛΟΣ

10.30 Α.Π.Σ. ΛΕΟΝΤΕΣ-Γ.Ε.Κ.
ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Α΄ ΟΜΙΛΟΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ 3 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ
09.00 Α.Π.Σ. ΛΕΟΝΤΕΣ-Α.Ο.Π.Κ ΤΟ ΔΕΚΑΘΛΟΝ
ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Α΄ΟΜΙΛΟΣ 4Α

10.30 Γ.Ε.Κ.- Α.Ο.Π.Κ ΤΟ ΔΕΚΑΘΛΟΝ ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Α΄ΟΜΙΛΟΣ 5Α

12.00 Γ.Ε.Κ.-Α.Ο.Δ.Π. ΔΕΚΑΘΛΟ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Α΄ΟΜΙΛΟΣ

13.30 Α.Π.Σ. ΛΕΟΝΤΕΣ-Α.Ο.Δ.Π. ΔΕΚΑΘΛΟ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Α΄ΟΜΙΛΟΣ

ΤΡΙΤΗ 4 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2020
10.00 Γ.Ε.Κ.-Α.Π.Σ. ΟΙ ΛΕΟΝΤΕΣ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ Α΄ΟΜΙΛΟΣ

11.30 Γ.Ε.Κ.-Α.Π.Σ. ΛΕΟΝΤΕΣ ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Α΄ΟΜΙΛΟΣ 6Α