CorfuSports.com

Banner OnlineMedia

A+ A A-

Super League 2: Το πρόγραμμα μέχρι το τέλος του πρώτου γύρου

Η διοργανώτρια αρχή της Super League 2 ανακοίνωσε το πρόγραμμα και τις τηλεοπτικές μεταδόσεις μέχρι το τέλος του πρώτου γύρου.

 

Αναλυτικά:

5η αγωνιστική

Παρασκευή 15/11

Δόξα Δράμας – Παναχαϊκή (17:30, ERT Sports)

Κυριακή 17/11

Πλατανιάς - Απόλλων Σμύρνης (14:45, ERT Sports)

Λεβαδειακός - Απόλλων Λάρισας (15:00)

Εργοτέλης - Καραϊσκάκης (15:00)

Κέρκυρα – Χανιά (15:00)

Δευτέρα 18/11

ΠΑΣ Γιάννινα - Απόλλων Πόντου (17:00, ERT Sports)


6η αγωνιστική

Παρασκευή (22/11)

Πλατανιάς - Δόξα Δράμας (16:00, ERT Sports)

Κυριακή (24/11)

Καραϊσκάκης – Χανιά (14:45, ERT Sports)

Απόλλων Σμύρνης - ΠΑΣ Γιάννινα (15:00)

Απόλλων Λάρισας – Εργοτέλης (15:00)

Απόλλων Πόντου – Κέρκυρα (15:00)

Δευτέρα (25/11)

Παναχαϊκή – Λεβαδειακός (17:00, ERT Sports)


7η αγωνιστική

Παρασκευή (29/11)

Εργοτέλης – Παναχαϊκή (19:30, ERT Sports)

Κυριακή (1/12)

Δόξα Δράμας – Λεβαδειακός (15:00)

ΠΑΣ Γιάννινα – Πλατανιάς (19:30, ERT Sports)

Χανιά - Απόλλων Λάρισας (15:00)

Καραϊσκάκης - Απόλλων Πόντου (15:00)

Δευτέρα (2/12)

Κέρκυρα - Απόλλων Σμύρνης (17:00, ERT Sports)


8η αγωνιστική

Παρασκευή (6/12)

Λεβαδειακός – Εργοτέλης (19:30, ERT Sports)

Κυριακή (8/12)

ΠΑΣ Γιάννινα - Δόξα Δράμας (17:00, ERT Sports)

Πλατανιάς – Κέρκυρα (15:00)

Απόλλων Σμύρνης – Καραϊσκάκης (15:00)

Απόλλων Λάρισας - Απόλλων Πόντου (15:00)

Δευτέρα (9/12)

Παναχαϊκή – Χανιά (17:00, ERT Sports)


9η αγωνιστική

Παρασκευή (13/12)

Κέρκυρα - ΠΑΣ Γιάννινα (19:30, ERT Sports)

Κυριακή (15/12)

Απόλλων Λάρισας - Απόλλων Σμύρνης (14:45, ERT Sports)

Δόξα Δράμας – Εργοτέλης (15:00)

Καραϊσκάκης – Πλατανιάς (15:00)

Απόλλων Πόντου – Παναχαϊκή (15:00)

Δευτέρα (16/12)

Χανιά - Λεβαδειακός (17:00, ERT Sports)


10η αγωνιστική

Παρασκευή (20/12)

Παναχαϊκή - Απόλλων Σμύρνης (19:30, ERT Sports)

Κυριακή (22/12)

Λεβαδειακός - Απόλλων Πόντου (14:45, ERT Sports)

Κέρκυρα - Δόξα Δράμας (15:00)

ΠΑΣ Γιάννινα – Καραϊσκάκης (15:00)

Πλατανιάς - Απόλλων Λάρισας (15:00)

Δευτέρα (23/12)

Εργοτέλης – Χανιά (17:00, ERT Sports)


11η αγωνιστική

Παρασκευή (3/1)

Παναχαϊκή – Πλατανιάς (19:30, ERT Sports)

Κυριακή (5/1)

Απόλλων Λάρισας - ΠΑΣ Γιάννινα (14:45, ERT Sports)

Καραϊσκάκης – Κέρκυρα (15:00)

Απόλλων Πόντου – Εργοτέλης (15:00)

Απόλλων Σμύρνης – Λεβαδειακός (15:00)

Δευτέρα (6/1)

Χανιά - Δόξα Δράμας (17:00, ERT Sports)