CorfuSports.com

Banner OnlineMedia

fashion


A+ A A-

Το πρόγραμμα των 10 ομίλων του Κυπέλλου Κέρκυρας!

IMG 20200909 185805 resized 20200910 011935742

Πραγματοποιήθηκε το απόγευμα της Τετάρτης, στην αίθουσα συνεδριάσεων του αθλητικού κέντρου στο Κανόνι, η κλήρωση των αγωνιστικών της πρώτης φάσης του Κυπέλλου Κέρκυρας και στους δέκα ομίλους.

Αναλυτικά, το πλήρες πρόγραμμα έχει ως εξής:

1ος ΟΜΙΛΟΣ
 
1η αγωνιστική
ΑΟ ΚΑΒΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΩΡΑΪΤΙΚΩΝ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΡΓΥΡΑΔΩΝ - ΑΟ ΠΑΞΟΙ
 
2η αγωνιστική
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΩΡΑΪΤΙΚΩΝ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΡΓΥΡΑΔΩΝ
ΑΟ ΠΑΞΟΙ - ΑΟ ΚΑΒΟΣ
 
3η αγωνιστική
ΑΟ ΚΑΒΟΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΡΓΥΡΑΔΩΝ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΩΡΑΪΤΙΚΩΝ - ΑΟ ΠΑΞΟΙ

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ
 
1η αγωνιστική
ΦΑΙΑΞ ΜΑΡΑΘΙΑ - ΑΟ ΣΥΝΑΡΑΔΩΝ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΩΝ ΔΕΚΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ
 
2η αγωνιστική
ΑΟ ΣΥΝΑΡΑΔΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΩΝ ΔΕΚΑ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ - ΦΑΙΑΞ ΜΑΡΑΘΙΑ
 
3η αγωνιστική
ΦΑΙΑΞ ΜΑΡΑΘΙΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΩΝ ΔΕΚΑ
ΑΟ ΣΥΝΑΡΑΔΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ

 

3ος ΟΜΙΛΟΣ
 
1η αγωνιστική
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ - ΑΠΣ ΘΥΕΛΛΑ
ΑΠΣ ΜΠΕΝΙΤΣΕΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΤΡΙΤΗ
 
2η αγωνιστική
ΑΠΣ ΘΥΕΛΛΑ - ΑΠΣ ΜΠΕΝΙΤΣΕΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΤΡΙΤΗ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ
 
3η αγωνιστική
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ - ΑΠΣ ΜΠΕΝΙΤΣΕΣ
ΑΠΣ ΘΥΕΛΛΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΤΡΙΤΗ

 

4ος ΟΜΙΛΟΣ
 
1η αγωνιστική
ΑΣ ΒΟΛΙΔΑ - ΠΑΟ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ
ΑΡΗΣ ΜΕΣΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗΣ
 
2η αγωνιστική
ΠΑΟ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ - ΑΡΗΣ ΜΕΣΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗΣ - ΑΣ ΒΟΛΙΔΑ
 
3η αγωνιστική
ΑΣ ΒΟΛΙΔΑ - ΑΡΗΣ ΜΕΣΗΣ
ΠΑΟ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗΣ

 

5ος ΟΜΙΛΟΣ
 
1η αγωνιστική
ΝΕΟΣ 2017 - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΦΡΑΣ
ΑΟ ΚΟΝΤΟΚΑΛΙ - ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΟΣ

2η αγωνιστική
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΦΡΑΣ - ΑΟ ΚΟΝΤΟΚΑΛΙ
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΟΣ - ΝΕΟΣ 2017
 
3η αγωνιστική
ΝΕΟΣ 2017 - ΑΟ ΚΟΝΤΟΚΑΛΙ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΦΡΑΣ - ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΟΣ

 

6ος ΟΜΙΛΟΣ
 
1η αγωνιστική
ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΙΑΠΑΔΩΝ - ΓΕ ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΙΤΩΝ
ΠΑΟΚ - ΑΕ ΚΑΝΑΛΙΩΝ
 
2η αγωνιστική
ΓΕ ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΙΤΩΝ - ΠΑΟΚ
ΑΕ ΚΑΝΑΛΙΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΙΑΠΑΔΩΝ
 
3η αγωνιστική
ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΙΑΠΑΔΩΝ - ΠΑΟΚ
ΓΕ ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΙΤΩΝ - ΑΕ ΚΑΝΑΛΙΩΝ

 

7ος ΟΜΙΛΟΣ
 
1η αγωνιστική
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΑΡΟΥΣΑΔΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΡΟΥΛΑΔΩΝ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΡΙΛΛΑΣ - ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΥΛΙΩΤΩΝ
 
2η αγωνιστική
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΡΟΥΛΑΔΩΝ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΡΙΛΛΑΣ
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΥΛΙΩΤΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΑΡΟΥΣΑΔΩΝ
 
3η αγωνιστική
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΑΡΟΥΣΑΔΩΝ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΡΙΛΛΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΡΟΥΛΑΔΩΝ - ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΥΛΙΩΤΩΝ

 

8ος ΟΜΙΛΟΣ
 
1η αγωνιστική
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΥΜΦΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΦΑΚΕΡΩΝ
ΔΙΑΣ ΚΑΣΣΙΩΠΗΣ - ΑΣ ΘΙΝΑΛΙΑΚΟΣ
 
2η αγωνιστική
ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΦΑΚΕΡΩΝ - ΔΙΑΣ ΚΑΣΣΙΩΠΗΣ
ΑΣ ΘΙΝΑΛΙΑΚΟΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΥΜΦΩΝ
 
3η αγωνιστική
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΥΜΦΩΝ - ΔΙΑΣ ΚΑΣΣΙΩΠΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΦΑΚΕΡΩΝ - ΑΣ ΘΙΝΑΛΙΑΚΟΣ

 

9ος ΟΜΙΛΟΣ
 
1η αγωνιστική
ΑΕ ΦΑΙΑΚΩΝ - ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑ
 
2η αγωνιστική
ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΒΙΤΑΛΑΔΩΝ
 
3η αγωνιστική
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΒΙΤΑΛΑΔΩΝ - ΑΕ ΦΑΙΑΚΩΝ

 

10ος ΟΜΙΛΟΣ
 
1η αγωνιστική
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΠΑΡΤΥΛΛΑ
 
2η αγωνιστική
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΠΑΡΤΥΛΛΑ - ΟΜΟΝΟΙΑ
 
3η αγωνιστική
ΟΜΟΝΟΙΑ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ