Η ΠΑΕ εξέφρασε τα επίσημα συγχαρητήριά της προς τον Αλέξανδρο Τσάνη, με αφορμή την κλήση του στην εθνική ομάδα U17.
*
Συγχαρητήρια – ευχετήρια ανακοίνωση προς τον ποδοσφαιριστή της U17, Αλέξανδρο Τσάνη, με αφορμή την κλήση του για προπονήσεις με την εθνική ομάδα Παίδων στον Άγ. Κοσμά, εξέδωσε η ΠΑΕ.
«Του ευχόμαστε ολόψυχα καλή επιτυχία και να κατακτήσει τους στόχους του» καταλήγει το κείμενο, που, στην πλήρη του ανάπτυξη, έχει ως εξής:
«Ο προπονητής της Εθνικής U17 Βασίλης Γεωργόπουλος ανακοίνωσε τα ονόματα που θα συμμετέχουν στις προπονήσεις της Εθνικής Παίδων στις εγκαταστάσεις του Αγ. Κοσμά όπου μεταξύ άλλων κλήθηκε και ο «δικός μας» Αλέξανδρος Τσάνης που αγωνίζεται ως αμυντικό χαφ-δεξί χαφ στην Κ17 της Κέρκυρας. Του ευχόμαστε ολόψυχα καλή επιτυχία και να κατακτήσει τους στόχους του.»