Φιλικών συνέχεια, τού την εβδομάδα για τη Λευκίμμη. Θα παίξει κόντρα σε Θύελλα Κατσικά και Κέρκυρα.
Μετά το σαββατιάτικο, η Λευκίμμη έχει προγραμματίσει για τούτη την εβδομάδα ακόμη δύο φιλικές συναντήσεις. Η πρώτη θα γίνει στα Γιάννενα, με αντίπαλο τη Θύελλα Κατσικά, την Τετάρτη, στις 5.30 το απόγευμα, ενώ, το δεύτερο θα γίνει εντός νησιού κόντρα στην Κέρκυρα, στο προπονητικό κέντρο στον Ποταμό. Πότε; Την Κυριακή, στις 6.30 το απόγευμα. Σαφέστατα αυτό θα είναι και το πιο δυνατό τεστ των Λευκιμμιωτών.