Σε μια όμορφη ενέργεια προχώρησε η διοίκηση του Κρόνου, που τίμησε τον Γιώργο Καββαδία, που έγινε πριν λίγες μέρες από τη ζωή.
Photo: www.argyrades.gr
Κατά τη διάρκεια του ημιχρόνου της αναμέτρησης του Κρόνου με τον Οδυσσέα Αυλιωτών, η διοίκηση του Κρόνου προχώρησε σε μια όμορφη κίνηση. Καθώς, δια χειρός του Προέδρου των Νοτίων, Γιάννη Καραϊσαρλή, ο Κρόνος τίμησε τον πρώτο πρόεδρο του σωματείου, Γιώργο Καββαδία (Νοσοκόμος), ο οποίος έφυγε από τη ζωή, την περασμένη Τετάρτη (4/10). Την αναμνηστική πλακέτα των Νοτίων παρέλαβε ο υιός του εκλιπόντος, Αλέξης Καββαδίας.