Από Κυριακή… Σάββατο μετατέθηκε η αναμέτρηση στο γήπεδο των Παλαιοκαστριτών.
Την αναβολή της αναμέτρησης της Α1 ΕΠΣΚ ανάμεσα σε Αστέρα Λιαπάδων και Παξούς ανακοίνωσε η ΕΠΣΚ. Η αναμέτρηση ήταν προγραμματισμένη να διεξαχθεί την Κυριακή 21 Οκτωβρίου, ωστόσο, τελικά ορίστηκε σε νέα ημερομηνία. Πιο συγκεκριμένα, όπως αναφέρει η Ένωση, ο αγώνας θα πραγματοποιηθεί το Σάββατο 27 Οκτωβρίου, στις 1 το μεσημέρι.
Η ανακοίνωση
Σας γνωρίζουμε ότι ο προγραμματισμένος αγώνας Πρωταθλήματος Α1 κατηγορίας 4η αγωνιστική, της Κυριακής 21.10.2018 μεταξύ των σωματείων ΑΟ ΑΣΤ ΛΙΑΠΑΔΩΝ-ΑΟ ΠΑΞΟΙ αναβάλλεται και ορίζεται για το ΣΑΒΒΑΤΟ 27.10.2018 στο γήπεδο ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΙΤΩΝ στις 13.00 .