Ευχαριστήρια ανακοίνωση της διοίκησης της Βασίλισσας προς τον κόσμο της για την “μεγαλειώδη παρουσία του στον αγώνα της Κυριακής”.
Πιο συγκεκριμένα, η ΑΕΛ αναφέρει:
Η Αθλητική Ένωση Λευκίμμης ευχαριστεί το φίλαθλο κοινό της ομάδας για την μεγαλειώδη παρουσία τους στον αγώνα της Κυριακής,καθώς επίσης τους χορηγούς μας και όσους βοηθούν έμπρακτα το σωματείο μας στην μεγάλη προσπάθεια και στους υψηλούς στόχους που έχει θέσει η ομάδα μας την φετινή σεζόν.