Ο Αρτινός διαιτητής θα διευθύνει την συνάντηση των πρωταθλητών Κέρκυρας με τον Αχέροντα.
Μετά την θετική πρεμιέρα του στο πρωτάθλημα της Γ’ εθνικής στην Ηγουμενίτσα, ο Κρόνος, τούτη την Κυριακή, θα δώσει το πρώτο εντός έδρας ματς του… Αντίπαλος της ομάδας του Θεοδοσιάδη θα είναι ο Αχέρων Καναλακίου, σε μια αναμέτρηση που θα γίνει την Κυριακή, στις 4μ.μ, στο γήπεδο της ΕΠΣΚ.
Διαιτητής σε αυτό το παιχνίδι θα είναι ο Χαράλαμπος Αθανασίου από την Άρτα, με βοηθούς τους Δονάτο Παπαδημητρίου και Δημήτρη Μάνο από την ίδια Ένωση. Παρατηρητής διαιτησίας ορίστηκε ο Βασίλης Μπίττας από τα Γιάννενα.