Οι δύο Κερκυραίοι βοηθοί ορίστηκαν στην αναμέτρηση του Θεσπρωτού με τον Αχέροντα.
Κερκυραϊκή παρουσία θα υπάρξει την Κυριακή το μεσημέρι (16.00), στην αναμέτρηση του 3ου ομίλου της Γ’ εθνικής, που θα γίνει στην Ηγουμενίτσα, ανάμεσα σε Θεσπρωτό και Αχέροντα Καναλακίου.
Καθώς, εκεί θα είναι ως βοηθοί διαιτητή οι Θεοχάρης Σκορδίλης και Γεράσιμος Μιχαλάς.
Για την ιστορία, ρέφερι του ματς θα είναι ο Αλέξανδρος Κατσικογιάννης από τα Γιάννενα και παρατηρητής διαιτησίας ο Γρηγόρης Πάνου από την Αιτωλοακαρνανία.