Η ΕΠΣΚ ανακοίνωσε τις αλλαγές και τους ορισμούς ορισμένων αγώνων του Σαββατοκύριακου που ήταν στον… αέρα.
Η ανακοίνωση
Σας γνωρίζουμε ότι με απόφαση της επιτροπής πρωταθλημάτων γίνονται οι παρακάτω αλλαγές σε αγώνες των πρωταθλημάτων της Ε.Π.Σ Κέρκυρας:
1. ΠΡΟΣΔΙΟΡΙΣΜΟΣ ΩΡΑΣ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΑΓΩΝΑ Ο αγώνας της Α1 κατηγορίας (7η αγωνιστική) μεταξύ των σωματείων ΑΟ ΑΧ ΝΥΜΦΩΝ-ΑΟ ΠΑΞΟΙ θα διεξαχθεί την ΚΥΡΙΑΚΗ 18.11.2018 στο γήπεδο ΝΥΜΦΩΝ στις 13.00.
2. ΑΛΛΑΓΗ ΗΜΕΡΑΣ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΑΓΩΝΑ Ο αγώνας της Α κατηγορίας (7η αγωνιστική), μεταξύ των σωματείων ΠΑΣ ΔΙΑΣ ΚΑΣΣΙΩΠΗΣ-ΑΠΣ ΑΤΡ ΑΦΡΑΣ που ήταν προγραμματισμένος για ΚΥΡΙΑΚΗ 18.11.2018 θα διεξαχθεί το ΣΑΒΒΑΤΟ 17.11.2018 στο γήπεδο ΚΑΣΣΙΩΠΗΣ και ώρα 15.15 για λόγους αναγκών της Επιτροπής Διαιτησίας.
ΠΡΟΣΔΙΟΡΙΣΜΟΣ ΩΡΑΣ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΑΓΩΝΩΝ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΤΗΣ ΕΠΣΚ
-Ο αγώνας της Α κατηγορίας (7η αγωνιστική), μεταξύ των σωματείων ΑΕ ΚΑΝΑΛΙΩΝ-ΑΠΣ ΜΠΕΝΙΤΣΕΣ θα διεξαχθεί την ΚΥΡΙΑΚΗ 18.11.2018 στο Αθλητικό Κέντρο ΕΠΣ Κέρκυρας και ώρα: 15.30 .
-Ο αγώνας της Β κατηγορίας (7η αγωνιστική) , μεταξύ των σωματείων ΑΟ ΚΑΣΣΙΟΠΗ-ΑΠΣ ΑΕΤΟΣ ΑΓ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ θα διεξαχθεί την ΚΥΡΙΑΚΗ 18.11.2018 στο Αθλητικό Κέντρο ΕΠΣ Κέρκυρας και ώρα: 13.00 .
-Ο αγώνας κυπέλου της κατηγορίας Κ16 (1η αγωνιστική) , μεταξύ των σωματείων ΑΣ ΟΔ ΑΥΛΙΩΤΩΝΑΟ ΠΑΞΟΙ θα διεξαχθεί την ΚΥΡΙΑΚΗ 18.11.2018 στο Αθλητικό Κέντρο ΕΠΣ Κέρκυρας και ώρα: 11.00 .