Ο ρέφερι από την Ευρυτανία ορίστηκε στο εκτός έδρας ματς των Πρωταθλητών απέναντι στον ΑΟ Φλωριάδας.
Ευκαιρία να ρεφάρει την εντός έδρας ήττα του από την ΑΕΛ, θα έχει αυτή την Κυριακή ο Κρόνος Αργυράδων. Αφού, η ομάδα του Νίκου Θεοδοσιάδη θα κοντραριστεί στο Κομπότι της Άρτας με τον ΑΟ Φλωριάδας, που μέχρι στιγμής δείχνει να είναι από τις αδύναμες ομάδες του 3ου ομίλου.
Σε αυτή την αναμέτρηση, που θα ξεκινήσει στις 3μ.μ, ρέφερι ορίστηκε ο Δημήτρης Κούρλος, με βοηθούς τους Σπύρο Μπύρο και Θόδωρο Κατσαρό, όλοι τους από την Ευρυτανία. Παρατηρητής διαιτησίας θα είναι ο Γιώργος Γεωργάκης από τα Γιάννενα.