Η κερκυραϊκή ομάδα με κείμενο-κάλεσμα ζητά από το φίλαθλο κόσμο του νησιού να δώσει το παρών στο κλειστό, το Σάββατο, ώστε να βοηθήσει το Φαίακα να συνεχίσει το εντυπωσιακό νικηφόρο σερί του.
Το προσκλητήριο
Ο Α.Ο. Φαίαξ Κέρκυρας προσκαλεί όλους τους φιλάθλους του το Σάββατο 17 Νοεμβρίου στις 17:00 στο ΕΑΚ Κέρκυρας στην 4η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Α2 Εθνικής Κατηγορίας Ανδρών, με αντίπαλο την ομάδα του Απόλλωνα Καλαμαριάς
Στηρίξτε με την παρουσία, τη φωνή και το χειροκρότημά σας την ανανεωμένη ομάδα μας να κάνει το τέταρτο αποφασιστικό βήμα στην προσπάθειά της να πετύχει τους στόχους της και να παραμείνει μόνη πρωτοπόρος & αήττητη ομάδα της βαθμολογίας!!!
Ευχαριστούμε θερμά όλους τους χορηγούς της ομάδας μας για τη σημαντική στήριξή τους στην προσπάθεια μας!!!
Αμέσως μετά στις 19:00 η χαντμπωλική γιορτή θα συνεχιστεί με τον 1ο αγώνα του γυναικείου μας τμήματος για το φετινό πρωτάθλημα με αντίπαλο την ομάδα του Απόλλωνα Σταυρούπολης!!!
BE THERE !!!