Απρόσμενη εξέλιξη στην ομάδα του Νότου που “χώρισε” με τον καλό τεχνικό.
Μπορεί η πορεία του Κάβου στη φετινή Α1 να είναι αξιοπρεπής, ωστόσο, διοίκηση και προπονητής αποφάσισαν να λύσουν τη συνεργασία του. Αυτό ανακοίνωσε η διοίκηση του ΑΟΚ, κι έτσι ο Σπύρος Παλαιοχωρίτης, που οδήγησε την ομάδα στα σαλόνια, αποτελεί παρελθόν από την ομάδα της νότιας Κέρκυρας.
Η ανακοίνωση
Το Διοικητικό Συμβούλιο της ομάδας μας ανακοινώνει τη λύση της συνεργασίας μας με τον προπονητή Σπύρο Παλαιοχωρίτη.
Ενας εξαιρετικός άνθρωπος και σοβαρός επαγγελματίας, ο Σπύρος συνέβαλε τα μέγιστα στην κατάκτηση του περσινού πρωταθλήματος και την επάνοδο της ομάδας μας στην Α1 κατηγορία. Coach σε ευχαριστούμε για όλα και σου ευχόμαστε ό,τι καλύτερο!