Δυνατή κίνηση των βορείων που συμφώνησαν με τον πρώην τεχνικό του ΟΦΑΜ, για να αναλάβει την ομάδα.
Αστραπιαίες αποδείχτηκαν οι κινήσεις της Ολυμπιάδας Καρουσάδων, ώστε να βρεθεί το συντομότερο δυνατόν, ο νέος προπονητής της ομάδας, μετά την αποχώρηση του Κώστα Νέτη. Και μάλιστα, οι βόρειοι προχώρησαν σε ένα πολύ δυνατό deal καθώς, στην τεχνική τους ηγεσία θα βρίσκεται, πια, ο Γιάννης Καλούδης, ένας από τους πλέον ανερχόμενους Κερκυραίους τεχνικούς. Ο οποίος, στη σύντομη προπονητική του θητεία, μεταξύ άλλων, έχει προλάβει να κατακτήσει δύο κύπελλα Κέρκυρας καθώς και ένα super cup.
H ανακοίνωση
Το ΔΣ τις ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ βρίσκεται στην ευχάριστη θέση να σας ανακοινώσει οτι προπονητής της ομάδας μας απο σημέρα θα έιναι ο κ. ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΛΟΥΔΗΣ!!
Ο κ. ΚΑΛΟΥΔΗΣ έχει φορεσει στο παρελθον την φανελα τις ομαδας μας με επιτυχια!
Καλωσορίζουμε τον κ. ΚΑΛΟΥΔΗ στην οικογένεια της ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΚΑΡΟΥΣΑΔΩΝ και του ευχόμαστε καλη σεζον με πολλες επιτυχιες!!!