Εκλογές για την ανάδειξη του νέου διοικητικού συμβουλίου στο Νέο 2017 θα πραγματοποιηθούν την Παρασκευή 12 Ιουνίου.
Όπως αναφέρει η σχετική ανακοίνωση
-Το ΔΣ του -Νέος 2017 ΚΕΡΚΥΡΑ -σε εφαρμογή του ισχύοντος καταστατικού ,και με αποφαση που έλαβε στη συνεδρίαση της 25-5-2020 ΚΑΛΕΙ : τα μέλη του κατά τις 12-6-2020 ημέρα παρασκευη σε ΕΚΛΟΓΕΣ στα γραφεία της ομαδος και ώρα 12μμ εως 2μμ 1)Εκλογές και ανάδειξη νεου ΔΣ .Οποιο μέλος της ομαδος μας θέλει να θέσει υποψηφιότητα για το νέο ΔΣ μέχρι την Πέμπτη 11-6 -2020 οπως ορίζει το καταστατικό Με το περας της ανάδειξης του ,απευθειας θα συγκρότηθει σε σώμα το νεο ΔΣ.