Οι νότιοι προχώρησαν σε deal ανανέωσης με το νεαρό τεχνικό.
Την τεχνική ηγεσία του Κάβου θα έχει στα χέρια του και τη νέα σεζόν ο άλλοτε μπομπέρ των κερκυραϊκών γηπέδων, Κώστας Βλάσσης. Καθώς, ο Κουκούμας ήρθε σε συμφωνία με τη διοίκηση των νοτίων για να συνεχίσει τη συνεργασία του μαζί τους.
Η ανακοίνωση
Το Διοικητικό Συμβούλιο ανακοινώνει ότι στον πάγκο της ομάδας μας και τη νέα ποδοσφαιρική σεζόν 2020/21 θα βρίσκεται ο προπονητής Κώστας Βλάσσης!