Ο νεαρός τεχνικός θα συνεχίσει την προπονητική του πορεία στους νότιους και την επόμενη σεζόν.
Με το Σταμάτη Κουλούρη στο τιμόνι θα συνεχίσει να πορεύεται η Αναγέννηση Περιβολίου και την προσεχή σεζόν. Καθώς, κατά τη διοίκηση, ο νεαρός τεχνικός έχει παρουσιάσει σημαντικό έργο κατά τη θητεία του στους “Πράσινους”.
Η ανακοίνωση της Αναγέννησης
«Ο Α.Π.Σ Αναγέννηση Περιβολίου βρίσκεται στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσει την ανανέωση της συνεργασίας της με τον προπονητή Κουλούρη Σταμάτη.
Ο Μάκης, παρουσίασε σημαντικό έργο την προηγούμενη αγωνιστική περίοδο και η Διοίκηση δεν μπορούσε παρά να του εμπιστευτεί την τύχη της ομάδας και την νέα χρονιά.
Του ευχόμαστε υγεία, καλή δύναμη και πολλές επιτυχίες»!